Gamex 2017’ye Sayılı Günler Kaldı!

gamex-banner

GameX Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı; Türkiye’nin birçok ilinden hatta dünya’nın dört bir yanından gelen katılımcılarına 2017’da yeniden kapılarını açıyor!

Oyun Fuarı Denildiğinde Akla İlk Gelen “Gamex” Geçtiğimiz sene görüldüğü gibi bu sene de yani 14 – 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Gamex 2017” fuarına’da yoğun ilgi görülmesi bekleniyor.

Bu sene organizayon edilecek fuarın geçtiğimiz yıldaki gerçekleştirilen fuardan en önemli farkı ise Fuar’ın yapılacağı yer yani, fuar merkezi’nin değişmesiydi. Geçtiğimiz sene Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilmiş olan fuar’a beklenildiğinden daha fazla katılım gerçekleşmesinden dolayı izdiham gibi olaylar yaşandığı için ve aynı olayların tekrar yaşanmaması için daha geniş bir alanı olan Tüyap Fuar Merkezi tercih edildi.

Ayrıca fuara ayrı bir tempo katmak ve katılımcılarının daha çok eğlenmesini sağlamak için fuarda her seneki gibi zaman zaman turnuvalar, konserler ve cosplay etkinlikleri düzenlenecek.

Gamex 2017 Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İstiyorsanız Resmi Web Sitesine Göz Atabilirsiniz.; 
www.gamex.com.trSitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.