Misafirleriniz Şifre Girmeden Otomatik Wifinize Bağlansın!

2222

Merhaba Triptekno Takipçileri, Bu yazımızda sizlere evinize gelen misafirleriniz evinizdeki şifre bulunan wifi ağınıza şifre girmeden hızlıca nasıl bağlanabilir onu anlatacağız.

İlk Öncelikle Bu Yapacağımız şey hakkında kısaca bilgi verelim;
Artık Çoğu Android,Apple Tabanlı telefonlarda NFC Denilen kablosuz bir iletişim çipi bulunmaktadır. bu çipe NFC bulunan bir cihazı yakınlaştırırsanız uğrasmadan iki cihazın arasında otomatikmen iletişimi sağlayabilirsiniz, bir nevi bluetooth sistemine benzer bir sistem bu sistem ile’de bluetooth ile yapabildiklerinizi ve daha fazlasını yapabiliryorsunuz.

NFC ile Bluetooth arasındaki fark ise NFC’Li Cihazı Diğer Cihaza Yaklaştırarak direk eşleştirebilmenizdir, Ancak Bluetooth’ta bu birazdaha zaman alıyor.
nfc nedir samsung nfc nedir ekşi nfc nedir lg g4 nfc nedir telefonda nfc nedir 2016 nfc nedir vikipedi nfc nedir video nfc nedir s4 nfc nedir s3 nfc nedir nasıl kullanılır video nfc nedir nfc nedir ne işe yarar nfc nedir kısaca nfc nedir android nfc açılımı nedir nfc anlamı nedir nfc açık nedir nfc ayarı nedir nfc aparatı nedir nfc algılama nedir nfc algılama alanı nedir nfc saptama alanı nedir nfc nedir blackberry nfc bağlantısı nedir nfc çipi nedir nfc çip nedir nfc nedir nasıl çalışır nfc nedir donanım haber nfc nedir dh nfc desteği nedir nfc driver nedir nfc device nedir nfc dosyası nedir nfc bağlantı desteği nedir telefonda nfc desteği nedir duraklardaki nfc nedir discovery nfc nedir nfc etiketi nedir nfc express nedir lg nfc etiketi nedir nfc akıllı etiket nedir sony nfc etiketi nedir elite nfc nedir xperia z nfc etiketi nedir nfc nedir g3 lg optimus g nfc nedir nfc nedir htc nfc nedir iphone nfc nedir izle nfc işlevi nedir nfc yakın alan iletişimi nedir nfc yakın saha iletişimi nedir nfc kart nedir nfc nedir nasıl kullanılır nfc nedir lg nfc kullanımı lg g2 nfc kullanımı lg xperia l nfc nedir nfc modülü nedir nfc ozelligi nedir nfc ozellik nedir nfc okuyucu nedir nfc opsiyonel nedir nfc kart okuma nedir telefonda nfc ozelligi nedir nfc özellikleri nedir nfc özelliği nedir nfc ödeme nedir nfc özellik nedir nfc özellik ne demek nfc özellikli ne demek iphone nfc özelliği nedir
  Fazla uzatmadan anlatıma geçelim ilk olarak bu işlemi gerçekleştirebilmek için 8 – 10 TL Arası bir ücreti gözünüzden çıkartarak internetten NFC Destekli bir kart siparpiş vermeniz gerekiyor.
samsung nfc özelliği nedir s4 nfc özelliği nedir sony nfc özelliği nedir s3 nfc özelliği nedir sony xperia p nfc nedir nfc kullanımı resimli anlatım nfc nedir sony nfc kullanımı samsung xperia s nfc nedir s4 s nfc nedir nfc s beam nedir nfc tag nedir nfc teknolojisi nedir nfc nedir cep telefonu lg nfc tag nedir nfc smart tags nedir sony nfc tag nedir nfc etiket tipi nedir nfc smart tag nedir lg nfc tags nedir nfc kullanımı video z2 nfc nedir z3 nfc nedir nfc sony xperia z nedir xperia z nfc nedir xperia z arkasındaki nfc nedir xperia z nfc özelliği nedir nfc nedir note 2 note 2 nfc nedir lg 2 nfc nedir samsung note 2 nfc nedir note 2 s nfc nedir note 3 nfc nedir samsung galaxy note 3 nfc nedir samsung galaxy s 3 nfc nedir note 3 nfc özelliği nedir note 4 nfc nedir iphone 5 nfc nedir iphone 6 nfc nedir,nfc ile wifiye bağlanmak, nfc wifi bağlantısı, nfc wifi şifresi
Ben Gittigidiyor’dan 8.90 TL’Ye Sipariş Verdim Buraya TIklayarak Size uygunsa Alabilirsiniz.

Sipariş verdiğimiz ürün geldikten sonra ürüne dilediğiniz herhangi bir fonksiyonu belirleyebiliyorsunuz NFC ile bağlandıgı anda o fonksiyon gerçekleşmiş oluyor. Bizde fonksiyon olarak bir wifi ağına bağlanmayı ve şifreyi otomatikmen girmesini seçiyoruz. Ve internetten aldığımız kartı duvarda herhangi bir yere asıyoruz misafirimizin gelmesini bekliyoruz 🙂 Misafirimiz telefonunu o karta yaklaştırınca Otomatikmen Evinizdeki Wifi Ağınıza Bağlanacaktır.

Okuduğunuz için teşekkür ederim destek için aşağıdan yorum atabilirsiniz.

Reviews

  • 7
  • 9
  • 8
  • 8
  • 9
  • 8.2

    ScoreSitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.