Photoshop Dev ”1GB” Paket

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlere photoshop’da çok işinize yarayan bir paketten bahsedeceğiz Paketin İçinde
PNG,TEXTURE,ARKPLAN,DUMAN Vs. Photoshop’ta Tasarım Yapacakken İşinize Pek Çok Kez Yarayacak Olan Bağımsız Tasarımlar  Vardır.
Png Ne İşe Yarar ?
Png Arkaplanı Olmayan Sade Ön Plana Çıkan Bir Görseldir İstediğiniz Öğeyi Google’de Fırça PNG,Araba PNG  Gibi Terimlerle atarabilirisiniz Png nin arkaplanı olmadığı için pek çok tasarımcı tarafından kullanılır ama bağzı kullanıcılar googlede arattığında kendine göre resimler bulamıyorlar ise sadece araba yazıp onu PNG ye çevirebiliyorlar.
Texture Ne İşe Yarar ?
Texture Resimlerinize Hava Katar Ve Resimlerinizi Özelleştirir Mesela Bir Manipilasyon Yaptınız Maniplasyonda Araba Gökten Yere Düşmüş Ama Zemin Olduğu Gibi Duruyor Ama Texture Sayesinde Arabanın Düştüğü Yeri Çatlak  Kırlımış Gibi Efektler Vererek Tasarımımzı Harika Bir Hale Getirebiliriz.Textureler şu yolla kullanılır (photoshop programı için) Layers>Normal>screen


Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.