İphone Ekran Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım (Çözüm)

Kullanım durumunuza göre eğer çok gerekli değil ise ekran kilidi koymayın. Diyelim ki koydunuz ve ekran kilidi kombinasyonunu unuttunuz. Bir türlü ekranı kilidini

Ne yapacak nasıl kilidi kaldıracaksınız? Yazımızın devamından bunu  öğrenebilirsiniz.

Telefonun DFU modunda sıfırlanması gerekiyor. Umarım yedekleme yapmışsınızdır. Zaten iTunes’u sık sık kullananlardansanız mutlaka telefonunuzun yedeği bilgisayarınızda vardır. Şimdi ilk olarak DFU moduna geçelim. Bunun için;
Telefonu kapatın
Orta tuşa basılı tutarak güç tuşuna basın ve ikisini basılı tutun.
Logo geldiğinde güç tuşundan elinizi çekin.
Orta tuşa hala basılı tutmanız gerekiyor.
USB kablosuyla iTunes logosunun olduğu bir ekran geldiğinde orta tuştan elinizi çekin.
itunes-revovery
Bu işlemler telefonunuzu DFU moduna aldınız. Şimdi iTunes’u açarak telefonu sıfırlamanız gerekiyor. USB ile telefonu bilgisayara bağladığınızda iTunes repair modu görülecek. Restore butonuna basarak iOS’u tekrar sıfırdan telefonunuza yüklemiş olacaksınız. İşlemler bittiğinde tekrar iTunes üzerinden daha önce almış olduğunuz bir yedeği telefonunuza yükleyerek verilerinizi kurtarabilirsiniz.

TAG

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


2 thoughts on “İphone Ekran Şifremi Unuttum Ne Yapmalıyım (Çözüm)

  1. GeorgeMi

    На нашем сайте вы можете чувствовать себя в безопасности! Кроме того, мы используем зеркальные жесткие диски на все наши серверы, поэтому мы также взять резервную два раза в день на отдельных серверах. Мы используем ISPmanager, как на панели управления. ISPmanager является панель управления, которая позволяет легко управлять своей веб-сайт. С нами вы можете разместить столько веб-сайты и домены, которые вы хотите для учетной записи хостинга.
    virtual hosting

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.