Yeni Adbirdie Virüsünü Kaldırmak Tab-Telefon-PC

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Dün Çıkan Ad.Adbirdie Reklamını Kaldırmayı Anlatacağım. Bu Virüs Herhangi Bir Sitede Bir Yere Tıklayınca Ad.Adbirdie denen site açılıyor çok sinir bozucu baktım hiçbir yerde çözümü yok ben anlatayım dedim dikkatlice okuyun resimli anlatımdır. Sadece Triptekno.Com’da

                                        SİTEMİZDEKİ RESİMLERE TIKLAYARAK BÜYÜLTEBİLİRSİNİZ. 

BİLGİSAYAR – LAPTOP İÇİN :

 
1. Google Chrome ‘deki Sağ Üst Köşedeki Üç Çizgiye Tıklayın Ve Ardından Ayarlar’a Tıklayın.
 
2. Ardından En Üstteki Oturum Açın Kısmındaki Google Hesabınızın Bağlantısını Kesin’e Tıklayın   Ve Hesabın bağlantısı’nı Kes’e Tıklayın.
 
3. Sonra Tekrar Ayarlar’a Giriyoruz Ve En Alttaki Gelişmiş Ayarları Göster’e Tıklıyoruz. ve Sayfayı    En Aşağıya İndiriyoruz. Ayarları Sıfırlayın’a Tıklıyoruz. Tekrar Sıfırla Diyoruz.

 

 
4. Sonra Bu Siteye Giriyoruz Ve Ardından Giriş Yapıyoruz. https://myaccount.google.com/ 

 

 
5. Siteye Giriş Yaptıktan Sonra Aşağı Doğru İndirin Sayfayı. Bağlı Uygulamalar Ve Hizmetler’in Altındaki Hesap İzinlerinin Yanında Tümünü Görüntüleriyin Yazıyor Ona Tıklayın. 

 

 
6. Zaten O Listede Sizin Hangi Bİlgisayardan – Tabletten – Programdan Giriş Yaptıgınızı GÖsteriyor Ordaki Tüm Herşeyi Siliyoruz Ve Bilgisayarlar İçin Bu Kadar Arkadaşlar …. Bu Kadar basit yani bitti 😀
reklam virüsü nasıl silinir,reklam virüsünden kurtulma,reklam virüsünü silme,chrome reklam virüsü,google chrome reklam virüsü,youtube reklam virüsü,reklam virüsü,reklam virüsü kaldırma,reklam virüsü nasıl kaldırılır,reklam virüsü silme,reklam virüsü temizleme,telefondaki reklam virüsü kaldırma , telefona reklam buşaltı,telefonda virüs var,telefona reklam virüsü,telefonda virüs var,tablette adbi

                                           TABLET – TELEFON İÇİN :

1) Telefonunuzun modem ile olan bağlantısını kopartın. Telefonunuz kendi operatorunuzun internetiyle de virüse yakalanıyorsa lütfen yorum yazın yeni çözümler sunabilirim.
2) Telefonunuza SD maid PRO (TIKLA İNDİR) uygulaması yükleyin, farklı cleaner programları varsa kaldırın. Sd maid uygulaması ile telefonunuzun veritabanı hariç diğer tüm dosyalarını temizleyin.
3)Telefonunuzdan uygulamalara girin, tüm uygulamaları göster seçeneğine tıklayın kullandığınız tüm internet tarayıcılarının verilerini silin, chrome, internet, firefox ya da bir başka tarayıcı neyse hepsinin verilerini silin.

 

Bu işlemleri tüm telefonlar ve tüm bilgisayarlar için ayrı ayrı yaparsanız adbirdie ve adyourexchange virüslerini kaldırmayı başarabilirsiniz.

Reviews

 • 10
 • 10
 • 10
 • 10
 • 10
 • 10

  Score
41 thoughts on “Yeni Adbirdie Virüsünü Kaldırmak Tab-Telefon-PC

 1. Mert

  merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

 2. Umutcan

  merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun

 3. Kasım

  yararlı konu. zaten sizin yararsız birşey paylaştıgınızı görmedik ki 🙂

 4. Mert

  googla yazdım ilk bu site çıktı karşıma iyiki bu siteye girmişim girdiğime değdi.

 5. Aytuğ

  googla yazdım ilk bu site çıktı karşıma iyiki bu siteye girmişim girdiğime değdi.

 6. Kartel

  bu sitenin sahibinde seo hakkında bilgilerde var ne yazsam googula ilk bu site çıkıyor helal olsun

 7. Kundil

  Google’ye Yeni Adbirdie Virüsünü Kaldırmak Tab-Telefon-PC yazdım ilk baştaki siteye girdim bu çıktı seonuz iyimiş.

  1. Resul

   Öncelikle Merhabalar Hamit Bey , Dediğimiz Gibi SD maid PRO Uyuglamasını telefonunuza İndirdiyseniz Tüm Dediklerimizi Yaptıysanız Hala Sorun Varsa Bize Göre Daha Vereceğimiz Çözüm Bulunmamaktadır. Tarayıcınızın Çerez , Geçmişini Full TOpluca Silip Denerseniz Seviniriz. İyi Ramazanlar.

  1. OsmanLi TC

   Bir Saniye Takipt Kalınız Buraya Yazacağız Diğer çözümleri İsterseniz bize buradan canlı olarak mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz daha kolay olur :=)
   Yanlız şuana kadar buradan yapan kişilerin %99 Telefonlarının Virüsü Kalktı Sizdeki Sorunu Tam Anlayamadık Ama Bir Durun Daha Değişik Çözümler Önereceğiz
   https://www.facebook.com/TripTekno

 8. Adsız

  bir haftadır uğraştığım virüs bugün kalktığımda kendi kendine gitmişti 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.