Photoinstrument 2015 Full Türkçe – Resim Montaj Programı

photoınstrument 2014

Photoinstrument 2015 v7.2 Full Türkçe

Photoinstrument profesyonel bir resim montaj yazılımıdır. içerisinde bulunan onlarca araç ve ekipman ile resimleriniz üzerinde birçok düzenlemeyi kolaylıkla yapmanızı sağlıyor. bir diğer deyişle şöyle diyebilirim, mesela photoshop ile birçok kişi yüz ifadesi, göz, saç vs gibi bir kişinin fotosu üzerinde düzenlemelerde bulunabiliyor, işte bunun daha iyi ve pratik çözümü olarak artık Photoinstrument var, ayrıca tamamen profesyonel kullanımı kolay ve türkçe’dir.
Program ile kendi fotoğrafınız üzerinde yüzünüzdeki lekeleri, sivilceleri ve farklı nesneleri yok edebilirsiniz. fotoğrafta çok kilolu çıkmışsanız, yada zaten kiloluysanız kendinizi kolayca zayıflatabilir ve gönül rahatlığı ile yeni fotonuzu facebook v.b yerlerde paylaşabilirsiniz. =)
Program aslında kullanımı kolaydır, yinede eğitim videolarına program üzerinden ulaşabilirsiniz, kırmızı göz giderme, göz renklendirme, yüzdeki çukurları doldurma, yüzdeki kalın objeleri küçültme (burun, kulak vs) resim arkaplan özelleştirme, resim bulanıklaştırma, resim HD odak noktası verme, v.b birçok özellik bulunmaktadır.
                                   Photoinstrument 2015 Full Türkçe – Resim Montaj Programı Photoinstrument 2015 Full Türkçe – Resim Montaj Programı


Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.